Контактні телефони 067 642 82 84
050 100 26 82

ЧленствоПереваги членства в Українській Медичній Спілці

1. Правова допомога та юридичний захист

Членство в ГС «Українська Медична Спілка» (УМС) забезпечує правову допомогу та юридичний захист медичних працівників у разі виникнення конфлікту з пацієнтами та/або відкриття цивільного чи кримінального провадження.

Обсяг правової допомоги та частка покриття витрат на забезпечення юридичного супроводу визначається відповідно до обраного пакету членства — від однієї ґрунтовної консультації, до повного юридичного супроводу та покриття до 100% витрат на його забезпечення у разі цивільного або кримінального провадження.

Передбачено можливість правової допомоги колективам медичних закладів. Умови колективного членства обговорюються індивідуально для кожного окремого випадку.

2. Розуміння і попередження правових ризиків у професії

УМС має унікальні можливості для проактивного сприяння підвищенню якості медичної допомоги й зменшення ризику несприятливих наслідків для пацієнтів і тим самим ‒ зниженню правових ризиків для лікаря шляхом:

  • проведення аналізу та досліджень, пов’язаних з безпекою пацієнтів, на основі отриманих в ході розгляду цивільних та кримінальних проваджень даних;
  • інформування медичних працівників про правову безпеку в професії, про те як мінімізувати правові ризики в тій чи іншій ситуації, на інформаційних платформах УМС (зокрема Ютуб-канал), а також під час щоквартальної онлайн-зустрічі членів УМС (запроваджується з 2024 року);
  • надання консультацій медикам в режимі реального часу по телефону та онлайн.

3. Відстоювання прав медичної спільноти на рівні держави

Кожен учасник УМС – це додатковий потужний голос, що підсилює позиції і відчутно допомагає при відстоюванні прав медиків на рівні держави. Позитивним прикладом дій УМС в цьому напрямі є провалене голосування у ВРУ скандального корупційного і антиконституційного законопроекту 2445-д про самоврядування медичних професій в Україні.

4. Річна передплата електронної версії видання «Жіночий лікар»

Передплату електронної версії видання «Жіночий лікар» отримують лікарі-акушери, які є членами УМС.

Долучайтеся до спільноти УМС – подбайте завчасно про власний правовий захист і душевний спокій!


Детальніше з пакетами членства та системою юридичного захисту можна ознайомитися у розділі "Юридичний захист медиків".


In English Українською