Укр. Рос.
 

Як стати Учасником

Колективне членство

 

1. У разі, якщо більшість лікарів, що працюють у окремому підрозділі (відділення/клініка/амбулаторія/лікарня), вже стали членами то підрозділ може за поданням свого керівника звернутися до УМС про отримання колективного членства.

Якщо ваші колеги ще не є членами, проте ви б хотіли, щоб вони скористалися такою можливістю, поясніть їм суть захисту, який пропонує спілка для свої членів. За необхідності УМС направить вам необхідну кількість анкет, але простіше зробити копію анкети-заяви та запропонувати колегам заповнити їх і надіслати анкети поштовим відправленням до УМС (можна усі анкети відіслати одним відправленням).

2. Розгляд питання про колективне членство відбувається в індивідуальному порядку після усного звернення або електронним листом від керівника відділення або лікувальної установи.

Хто може бути учасником колективного членства?

Будь-який відокремлений підрозділ: клініка, лікарня, відділення у лікарні, амбулаторія (окрім відділень або лікувальних установ, що спеціалізуються на естетичній медицині, стоматології, психіатрії, репродуктології). Незалежно від лікарської спеціальності, захист не розповсюджується на претензії, які виникли у зв’язку з проведенням клінічних досліджень.

Українська медична спілка © 2016