Укр. Рос.
 

Захист для колективних членів

Колективне членство

 

Для структурних підрозділів або відділень (терапевтичне, хірургічне тощо) чи окремих медичних установ (лікарень, мед. центрів, амбулаторій), в яких більшість лікарів (від 10 членів спілки с пакетами Повний та Стандартний) вже стали учасниками спілки, ми пропонуємо скористатися спеціальною можливістю і безкоштовно розширити статус до «колективного члена».

Пакет надає право керівнику підрозділу (завідуючому відділенням, клініки, головному лікарю) звертатися в інтересах відділення або окремого працівника відділення або клініки і отримувати необхідну правову допомогу.

Це допоможе

  • Задовольнити потребу в юридичних послугах, які складно отримати через відсутність власного штатного юриста або у разі, коли штатний юрист через завантаженість або інші причини не може своєчасно надати необхідну допомогу
  • Мати персональний захист підвищеного рівня для керівника відділення — об’єктивна необхідність. Адже окрім лікувальної роботи керівник здійснює повноваження адміністративно-розпорядчого характеру, що нерідко несе ризики притягнення до різного роду відповідальності

Також, для колективних членів можуть надаватись знижки до базової вартості пакетів в розмірі від 10% до 50%. Такі знижки не діють разом з можливими індивідуальними знижками.

Питання колективного членства, як і розмір знижок, вирішується в індивідуальному порядку.

Українська медична спілка © 2016