Укр. Рос.
 

Юридичний захист лікарів

 

Протягом останніх років позови від пацієнтів з метою компенсації матеріальних, моральних й інших збитків з’являються в судових інстанціях все частіше. Сфера медицини стала цікавою для юристів, причому їхній інтерес у переважній більшості випадків знаходиться в площині надання правової допомоги саме пацієнтам. Агресія щодо лікарського співтовариства з боку суспільства, а точніше засобів масової інформації, що шукають скандал заради шоу, стала безпрецедентним явищем. Лікарі все частіше підпадають під переслідування, в тому числі і кримінальне. А зважаючи на реформу системи охорони здоров’я і впровадження медичного страхування, ці тенденції будуть зростати, тож юридичний захист лікарів стає важливим як ніколи раніше.

Українська медична спілка (УМС) — єдине професійне об’єднання,
для якого справа юридичного захисту лікарів є ключовим напрямком діяльності.

Метою діяльності Спілки є:

  • Розвиток системи правового захисту лікарів
  • Захист прав лікарів-­членів спілки, надання (забезпечення надання) їм правової допомоги та юридичного захисту (у т.ч., але не виключно, в рамках кримінального процесу щодо лікарів за їх дії/бездіяльність у професійні й сфері)

Кожний член Української медичної спілки відповідно до рівня членського внеску отримує право на забезпечення консультативної юридичної допомоги та адвокатського захисту від команди професіоналів Української медичної спілки.

Скачати анкету-заяву набуття членства в Українській медичній спілці (у форматі PDF)

або

заповнити онлайн

Українська медична спілка © 2016