Укр. Рос.
 

В Маріуполі на стоматологічному кріслі померла 2-річна дитина

nqmigp3i

Близько 12 години дня 23 липня до Кальміуського відділення поліції в Донецькій області надійшло повідомлення від медиків про те, що з приватної клініки до реанімації міської лікарні у стадії клінічної смерті доправлено хлопчика 2015 р. н. 

Батьки привезли дитину до стоматолога. Малюку для виконання необхідних процедур було введено загальний наркоз, але хлопчик помер.

Факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 140 «Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо воно спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому» Кримінального кодексу України.

Поліцейські та прокуратура припинили роботу цього медзакладу для перевірки законності його діяльності, походження медичних препаратів, які використовували лікарі та професійність дій самого лікаря. Начальник ГУНП в Донецькій області Віталій Невгад запевнив, що про перебіг розслідування цього злочину громадськість буде широко інформуватись із метою недопущення поширення пліток.

За інформацією http://police.dn.ua/news/view/v-mariupoli-politsejski-zyasovuyut-obstavini-smerti-2-richnoi-ditini 

Теги: , ,

Українська медична спілка © 2016