Укр. Рос.
 

Українські села отримають 4 тис. сучасних амбулаторій

depositphotos_80626662-stock-photo-cartoon-hospital

Поданий Президентом України П. Порошенком законопроект про підвищення доступності та якості медобслуговування в селах (№7117) передбачає будівництво близько 4 тис. сучасних амбулаторій,– повідомив член парламентські комітети з питань охорони здоров’я, заступник керівника фракції БПП С. Березенко.

“Для цього в бюджеті на 2017 рік вже закладено 4 млрд грн і плюс 1 млрд грн на наступний рік. За ці гроші можна побудувати близько 4 тис. сучасних амбулаторій по Україні за єдиним проектом”, – сказав він в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна “.

С.Березенко повідомив, що амбулаторії будуть будуватися за проектом, розробленим Міністерством регіонального розвитку: “Єдиного підрядника не буде, буде типовий проект з чітко визначеною кошторисом”.

Також він зазначив, що амбулаторії будуть будуватися спільно з територіальними громадами. “Гроші підуть на громади або державні адміністрації, які подаватимуть заявки. Територіальні громади вирішать, знести їх чи залишати існуючі амбулаторії”, – сказав він.

“При нових амбулаторіях буде передбачено житло для сімейного лікаря, який приїхав із іншого регіону”, – підкреслив С.Березенко.

Джерело: http://interfax.com.ua/news/pharmacy/454858.html

Теги: , , , ,

Українська медична спілка © 2016