Укр. Рос.
 

“У МОЗ нахабно брешуть, грошей у бюджеті не вистачить”, – Богомолець про безплатні медпослуги

censor_news_big32

За словами Ольги Богомолець, на реалізацію реформи в країні немає грошей.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Фейсбук написала глава комітету ВР з охорони здоров’я Ольга Богомолець.
 
“Українцям нахабно брешуть про медреформу. В останні дні керівники МОЗ, побачивши обурення людей від того, що під виглядом медреформи їм намагаються впровадити платну медицину, різко змінили риторику. Тепер вони ходять по телеканалах і розповідають, що всі медичні послуги будуть безплатними, за рахунок держави. Це нахабна і цинічна брехня. Будь-кому абсолютно ясно, що якщо в бюджеті грошей не додалося, а ціни на все ще й виросли, то краще фінансувати медицину не вдасться”, – пише Богомолець.
 
За її словами, в бюджеті на 2018 рік на медицину передбачено 114 млрд гривень. І якщо підвищити зарплату лікарям “хоча б до рівня вчителів, то тільки на оплату праці медиків знадобиться 185 млрд гривень”.
“Замість того, щоб забезпечити виконання ст. 49 Конституції України, добиватися внесення змін до бюджету і збільшення витрат на медицину, вони продовжують повторювати свої заклинання, від яких кількість грошей на охорону здоров’я не збільшується, – додає Богомолець.- А потім, коли хвиля ейфорії від “реформи” мине, можна буде сказати: вибачте, люди, але грошей в бюджеті на всіх і все не вистачає, доведеться вам платити за лікування самим. За тими ж тарифами, які публікувалися, і які ми називали фейковими”.
Теги: , , ,


Українська медична спілка © 2016