Укр. Рос.
 

У 2019 році в Україні відбуватиметься реформа спеціалізованої медичної допомоги, – Ковтонюк

censor_news_big335

У 2019 році в Україні почнеться реформа у сфері надання спеціалізованої медичної допомоги, також зміни очікують службу екстреної медичної допомоги.

Про це в програмі “Свобода слова” заявив заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

“Зміни в системі охорони здоров’я почалися і вони продовжаться. Майже кожен другий зміг вільно обрати свого лікаря. Це – абсолютно новий вибір лікаря, який подобається. Ми повністю змінили модель оплати роботи лікаря. Це вже стало практикою і ми бачимо реальний рівень доходів лікаря. Лікарі стали отримувати зарплату 10, 12 15 тисяч гривень, а було 4-5 тисяч. Вона була у всіх однакова, а тепер залежить від його роботи. На наступний рік закладено реформу спеціалізованої медичної допомоги. У 2019 році реформа відбуватиметься там”, – зазначив Ковтонюк.

Він також наголосив, що наступного року розпочнуться зміни в системі надання екстреної медичної допомоги зокрема, щодо переобладнання автомобілів “швидких” та навчання медичних працівників.

Джерело: https://ua.censor.net.ua/n3089084

Теги: , ,


Українська медична спілка © 2016