Укр. Рос.
 

Супрун пропонували хабар квартирою. Справу розслідує НАБУ

censor_news_big321

В. о. міністра охорони здоров’я України Уляні Супрун пропонували хабар у вигляді квартири.

Як інформує Цензор.НЕТ, на сторінці Міністерства в Фейсбуці повідомляється про те, що слідчі дії тривають близько року.

“Рік тому помічник одного з народних депутатів запропонував в.о.міністра хабар у вигляді квартири за використання службового становища для допомоги в отриманні медичним закладом певного дорогого устаткування. На наступний день Супрун звернулася до детективам НАБУ із заявою про ознаки злочину. Після цього в.о.міністра і її позаштатний радник протягом року брали участь у слідчих діях для документації деталей”, – написано в повідомленні.

Зазначається що в наступних зустрічах з помічником народного депутата брав участь мер міста, який підтвердив пропозицію хабара квартирою. Квартиру пропонувалося оформити на радника Супрун, який зіграв роль довіреної особи.

“В країні працює багато міжнародних фондів, програм донорської підтримки, в бюджетах міст і громад накопичені суттєві бюджетні резерви. Міністерство охорони здоров’я підтримує всі запити від міст і медичних установ щодо отримання необхідного обладнання. Це є частиною наших обов’язків, за їх виконання пропонувати посадовцям хабарі не потрібно”, – заявляють у МОЗ.

У повідомленні наголошується, що за історію незалежної України “не було доведених до рішення суду справ, відкритих за статтею 369 Кримінального Кодексу України “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі” за участю керівників міністерств”.

“Команда МОЗ підтримує детективів НАБУ і прокурорів САП, які незважаючи на будь-які настрої в суспільстві дуже багато працюють для того, щоб боротися з корупцією у вищих ешелонах влади”, – зазначають у відомстві.

Джерело: https://ua.censor.net.ua/n3055461

Теги: ,


Українська медична спілка © 2016