Укр. Рос.
 

Скандал у НМУ переростає в колапс з навчанням та виплатою стипендій, – журналістка Скорик, Цензор.нет

395x1741

Старости груп з ініціативи керівництва повідомили студентам про початок страйку. До того ж, зважаючи на діалоги, відвідувати виш не будуть ні студенти, ні викладачі.

Про це, як інформує Цензор.НЕТ, написала на своїй facebook-сторінці Михайлина Скорик.

“Скандал в медуніверситеті Богомольця переростає в колапс з навчанням та виплатою стипендії. Старости груп з ініціативи деканату повідомили всіх студентів, що завтра о 8:30 всі корпуси вишу, крім фізхіму, будуть закриті, бо всі студенти мають вийти на страйк проти Міністерства охорони здоров’я України”, – пише вона.

Скандал у НМУ переростає в колапс з навчанням та виплатою стипендій, - журналістка Скорик 01

Скорик додала до посту скріншоти листування в секретному чаті Viber. “Студенти, м’яко кажучи, дуже здивовані таким перебігом подій, бо, звісно, хочуть вчитися, а не страйкувати під примусом”, – пише вона.

Скандал у НМУ переростає в колапс з навчанням та виплатою стипендій, - журналістка Скорик 02
Скандал у НМУ переростає в колапс з навчанням та виплатою стипендій, - журналістка Скорик 03
Скандал у НМУ переростає в колапс з навчанням та виплатою стипендій, - журналістка Скорик 04
Скандал у НМУ переростає в колапс з навчанням та виплатою стипендій, - журналістка Скорик 05

Складання ліцензійного іспиту “Крок 1. Стоматологія” студентами всіх вищих медичних навчальних закладів відбувалося 20 лютого. Напередодні керівництво Національного медуніверситету ім. Богомольця оприлюднило відкритий лист, в якому повідомило, що в ході підготовки до цього тестування НМУ оголосив відкриті торги через систему PROZORRO із закупівлі послуг Центру тестування для студентів та інтернів протягом 2018 року. Втім, ці торги були зірвані Центом тестування, який не може визначити пропозиції для участі в тендері за наявності альтернативної пропозиції, яку довелося відхилити як таку, що не в повному обсязі відповідала технічним завданням

Так само зазначається, що в день зриву торгів НМУ передав до Центру тестування підписаний проректором проект договору з надання послуг “Крок 1. Стоматологія” на суму 104 202 грн, які закон дозволяє оплатити за тендер.

Як заявив адвокат К.Амосової  Валентин Гвоздій, одним з винуватців зриву сьогоднішніх іспитів в НМУ є заступник міністра охорони здоров’я О. Лінчевський.

У Міністерстві охорони здоров’я була створена комісія для всебічного розгляду ситуації в НМУ ім. О.О.Богомольця, проте її членів та в.о. ректора не пускали до вузу.

23 лютого Наглядова рада НМУ ім. Богомольця висловив підтримку ректору Амосовій.

Джерело: https://ua.censor.net.ua/n3052438

Теги: , ,


Українська медична спілка © 2016