Укр. Рос.
 

Особа, обрана на посаду Держсекретаря МОЗ, фігурує в корупційних схемах, – У. Супрун

15078642_690054361157672_930665138290819792_n_1_4

Кандидат на посаду Держсекретаря МОЗ не може обіймати цю посаду через конфлікт інтересів та участь у корупційних схемах, – запевняє в. о. міністра У. Супрун. За її словами, Міністерство відмовляється визнавати результати конкурсу, адже процедура його проведення недосконала й потребує доопрацювання. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук.

“Нам, Міністерство охорони здоров’я України, обрали Державного секретаря – людину, яка законом буде наділена величезними повноваженнями, – зазначає У. Супрун. – Вона впливатиме на будь-які кадрові рішення не лише міністерства, а й усіх державних підприємств і керуватиме державними закупівлями.

Ми категорично не погоджуємось з результатами конкурсу і бачимо системні прорахунки у процедурі його проведення, яка є не досконалою та потребує ретельного доопрацювання.

За даними Моніторингова місія #ДоброЧесно, особа, яку сьогодні обрали на Держсекретаря МОЗ не може займати цю посаду через конфлікт інтересів, а її ім’я фігурує у корупційних схемах.

Ми не можемо працювати в одній команді з людьми, які скомпроментовані або корумповані. Ми безкомпромісні, бо йдеться про Держсекретаря МОЗ – міністерства, від якого залежить здоров’я кожного українця.

Це не #зрада, бо процес необхідних змін вже ініційовано на Урядовій нараді у понеділок, підтриманий сьогодні, і ми переконані, що результатами стане більш зрозумілий, прозорий і чесний процес обрання гідних державних секретарів не лише для МОЗу!”

Теги: , ,


Українська медична спілка © 2016