Укр. Рос.
 

“Оппоблок” вимагає звільнити У. Супрун із займаної посади

f55c4f9-840

За інформацією інтернет-ресурсу Цензор.НЕТ, народні депутати від “Опозиційного блоку” О.Вілкул та І. Шурма звернулися до Кабміну з проханням зняти з посади тимчасово в. о. міністра охорони здоров’я У. Супрун, вони зареєстрували проект постанови № 5642 про визнання її роботи незадовільною.

У пояснювальній записці “Оппоблок” вимагає звільнення В. Супрун через професійну непридатність.

Документ зареєстрований у ВР 16 січня, а 18 січня з’явилася фейкова інформація про те, що У. Супрун нібито подала у відставку, зокрема, через конфлікт з багатьма лікарями і з Комітетом ВР з охорони здоров’я. Супрун вперше побачила цю новину під час своєї прес-конференції в Кабміні і тут же спростувала її: “З’явилася інформація, що я подала у відставку. Зараз, коли ми сидимо, – ніби я була щойно у Гройсмана і подала у відставку. Прошу, пишіть правду. Прошу, не пишіть факти якісь непідтверджені”.

У Комітеті ВР повідомили, що інші кандидатури на посаду міністра охорони здоров’я поки не розглядаються, і що вони, в свою чергу, звернулися до Прем’єр-міністра В. Гройсмана з проханням призначити главу відомства.

Глава уряду пообіцяв почати політичні консультації для визначення кандидатури на цю посаду.

Джерело: http://censor.net.ua/n423920

Теги: ,


Українська медична спілка © 2016