Укр. Рос.
 

Охорона здоров’я країни за три роки отримає ще 25 млрд грн, – Супрун

big-images_13

В ефірі 5 каналу в.о. міністра охорони здоров’я України В. Супрун пояснювала, як буде зростати фінансування охорони здоров’я та чому, на її думку, не варто боятися медреформи.

“Ті, хто боїться, я думаю, не розуміє до кінця, як воно буде змінюватися. Є дуже багато міфів, які розкручують і на медійному просторі, і ті хто проти реформи. Але коли ми зможемо довести до всіх лікарів, як воно буде виглядати , я думаю, що вже не боятимуться”, – заявила в.о міністра охорони здоров’я.

За словами Супрун, в країні з’явилося багато супротивників реформи і накопичилося досить багато міфів, які необхідно розвінчувати, щоб продемонструвати ефективність вжитих заходів.

Разом з тим, Супрун зазначила, що “є дуже багато серед медичної спільноти медиків, лікарів, медсестер та інших працівників, які чекають на ці реформи. Вони розуміють, як воно зміниться, вони знають, що для них це буде захист, вони будуть мати своїх пацієнтів і вони будуть надавати їм допомогу. Головні лікарі та медичні установи будуть зацікавлені в тих віруючих, які більш популярні і надають більш якісну допомогу, тому що вони будуть мати за собою всіх своїх пацієнтів. лікарі матимуть вибір. Ті лікарі, які будуть мати своїх пацієнтів, вони зможуть вибирати, де вони будуть працювати “, – заявила Супрун в ефірі 5 каналу.

Також буде рости обсяг фінансування галузі. З 2017 по 2020 роки обсяг фінансування буде збільшено з 25 до 85 млрд. Грн.

Джерело: http://interfax.com.ua/news/pharmacy/454936.html

Теги: , ,

Українська медична спілка © 2016