Укр. Рос.
 

«Майже повна аудиторія. Кращі з кращих », – студенти медуніверситету ходять на лекції до Інституту фізіології

17424850_1712518158762114_961535052526992848_n1

Яу інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав відомий генетик і патофізіолог, колишній в. о. ректора Національного медуніверситету Віктор Досенко.

Раніше Досенко закликав студентів в разі неможливості в подальшомувідвідувати пари в медуніверситеті прийти до Інституту фізіології ім. Богомольця НАН України, де він прочитає відкриті лекції за планом відповідного семестру.

Сьогодні він констатував високу явку:

«Міленіали, майже повна аудиторія Bogomoletz Institute of Physiology, кращі з кращих студентів НМУ прослухали сьогодні поспіль 3 лекції – 6 академічних годин! І питання задавали, і очі горіли, і запланували разом лекції на завтра! Може, нехай триває довше цей «страйк»?», – написав він.

Нагадаємо, що згідно з розпорядженням Міністерства охорони здоров’я України ректор Національного медичного університету імені Олександра Богомольця Катерина Амосова тимчасово (на два тижні) відсторонена від виконання своїх службових обов’язків.

Складання ліцензійного іспиту «Крок 1. Стоматологія» студентами всіх вищих медичних навчальних закладів відбулось 20 лютого. Напередодні керівництво Національного медуніверситету ім. Богомольця оприлюднило відкритий лист, в якому повідомило, що під час підготовки до даного тестування НМУ оголосив відкриті торги через систему PROZORRO із закупівлі послуг Центру тестування для студентів та інтернів протягом 2018 року. Втім, ці торги були зірвані Центром тестування, який не може визначити пропозиції для участі в тендері за наявності альтернативної пропозиції, яку довелось відхилити як таку, що не в повному обсязі відповідало технічному завданню.

Також наголошується, що в день зриву торгів НМУ передав до Центру тестування підписаний проректором проект договору з надання послуг «Крок 1. Стоматологія» на суму 104 202 грн, які закон дозволяє оплатити за тендер.

Як заявив адвокат К. Амосової Валентин Гвоздій, одним з винуватців зриву сьогоднішніх іспитів в НМУ є заступник міністра охорони здоров’я А. Лінчевський.

В Міністерстві охорони здоров’я було створено комисію для всебічного розгляду ситуації в НМУ ім. О. О. Богомольця, проте її членів і в.о. ректора не пускали до вузу.

23 лютого Наглядова рада НМУ ім. Богомольця висловила підтримку ректору Амосовій.

У НМУ оголошено про початок страйку. У свою чергу студенти Національного медичного університету імені Богомольця заявили, що страйк є саботажем навчального процесу.

Джерело: https://censor.net.ua/n3052844

Теги:


Українська медична спілка © 2016