Укр. Рос.
 

Кремлівська мафія VS реформа охорони здоров’я в Україні

bezyimyannyij-4-300x200

Інформаційна війна розгортається поступово.
Спочатку Борис Тодуров звинувачує Уляну Супрун в десятках тисяч смертей. Лікар, керівник великого центру, для якого статистика – альфа й омега його діяльності, не дає жодного підтвердження. Він не почав розбиратися в закупівлях, у проблематиці, а просто накинув. Причому надавав не на раціо, а на емоціо.

Друге. Тут же на підтримку до нього вибіг Медведчук і пообіцяв юридичний захист. Потім підключилися риги. Та що там, навіть Власенко з БЮТ почав накидати. Плюс сепарські сайти та всілякі гордони.

Тепер до лікаря Тодурова, Віктора Медведчука і Вадима Рабиновича, що звинувачували в.о. Міністра охорони здоров’я Уляну Супрун, приєднався Олександр Вілкул. Він зареєстрував проект закону про зняття її з посади.
Не треба тямити в медицині чи процедурах закупівлі ліків, щоб ухвалити зважене рішення: для мене після таких рекомендацій у Уляни Супрун – довічний карт-бланш.

Що хотілося б порадити пані Міністру. Якомога швидше здійснити тотальне оновлення штату міністерства. Апарат – проти неї. Всі ці тітки з начосом і в позбавлених смаку піджаках усе своє свідоме життя годувалися з рук медичної мафії. Навіть найменш значима сіра канцелярська миша мала шоколадки, шампанське, путівки, знижки в аптеках і безкоштовне лікування в медичних інститутах корупціонерів. Керівники відділів, що підписують папери, узагалі майже небожителі: Конча-Заспа, Рейндж-Ровер, Баден-Баден. Кінець медичної мафії – це кінець їхнього маленького персонального раю. Кінець стабільного забезпечення, високого статусу, безпроблемного вступу дітей до медичних ВНЗ і працевлаштування у структури МОЗ. Вони саботують і будуть саботувати всі реформи. Десь не поставлять кому, кудись не відправлять вчасно лист, щось не затвердять, а на виході вийде брак якогось препарату і цього буде достатньо для нової хвилі цькування від вілкулів-рабиновичів.

Сергій Марченко

Джерело: http://trident-ua.info/novyny/kremlevskaya-mafiya-vs-reforma-zdravooxraneniya-v-ukraine/?utm_source=S


Українська медична спілка © 2016