Укр. Рос.
 

Екстрена медична допомога, хірургія або лікування після екстреної допомоги сплатить державою, – У. Супрун про медреформу

248316

Відповідно до прийнятої медреформи, закривати лікарні ніхто не буде. Частина з них буде перепрофільована, зокрема, в реабілітаційні центри або хоспіси.

Про це заявила в кулуарах Ради в.о. міністра охорони здоров’я В. Супрун, коментуючи медреформу, – передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.
“Вся екстрена медична допомога і хірургія або лікування після екстреної допомоги будуть оплачуватися державою”, – запевнила Супрун.

Також в.о. міністра пояснила, що українці мають 2 роки перехідного періоду на укладення контракту з сімейним лікарем, якого вони виберуть. Протягом перехідних двох років амбулаторії будуть отримувати по 220 грн. держфінансування за тих пацієнтів, які за ними територіально яка значиться.

“Як тільки амбулаторії починають підписувати договори з пацієнтами, вони будуть отримувати до 370 грн додаткових коштів. Вони мають до двох років, щоб перейти на нову систему фінансування”, – пояснила Супрун.

Крім того, Супрун зазначила, що медреформа передбачає створення реєстру всіх медустанов, лікарів і пацієнтів.

“Як було сказано у Верховній Раді, лікарні не закриваються. У законопроекті (про медреформу. – Ред.) Ніде не написано, що лікарні закриваються. У Конституції написано, що лікарні закривати не можна. І ми слідуємо Конституції. Буде перепрофілювання лікарень, так як ви все знаєте нам необхідні реабілітаційні центри, хоспіси. Їх зараз немає. нам необхідно, щоб наші громадяни мали всі види медичних послуг “, – акцентувала У. Супрун.
Джерело: https://censor.net.ua/v459778

Теги: , ,

Українська медична спілка © 2016