Укр. Рос.
 

Договори з Нацслужбою здоров’я уклали 110 приватних клінік

2007472

З лікарями цих закладів також можна підписати декларацію про первинну допомогу.

Заявки на укладення договорів із Національною службою здоров’я України подали 110 приватних клінік та 103 лікарі ФОП. Відповідно з цими приватними медичними закладами українці можуть підписати декларації з сімейними лікарями на загальних підставах як пацієнти. Відповідний списокприватних лікарень, що планують співпрацювати з Нацслужбою здоров’я оприлюднений на сайті.

Зокрема в Києві на співпрацю з НСЗУ зголосилися такі приватні медзаклади, як “Ілайа Фемелі”, “Борис”, “Сигма”, “Медифаст”, “Медикал Сервіс”, “Доктор Сем”, “Медичний центр здоров’я та реабілітації “100 відсотків життя”.

Також в переліку приватних медичних закладів у інших областях фігурують такі медзаклади як “Акціонерне товариство “Українська залізниця”, “Біоплюс”, “Інститут нових медичних технологій”, “Компанія “Адоніс”, “Інтерсоно” та інші.

Що стосується комунальних медичних закладів, то станом на середину грудня, то договори про фінансування уклали близько тисячі установ. Як повідомили в Міністерстві охорони здоров’я, з 1 січня вони перейдуть на нову систему фінансування. У міністерстві також підкреслили, що на наступний рік всі заклади первинної ланки мають переукласти договори з Нацслужбою здоров’я.

Нагадаємо, що базовий тариф Національної служби здоров’я України на оплату послуг первинної медичної допомоги на 2019 рік складатиме 370 грн/рік на людину. Також при виплаті будуть враховуватись вікові коефіцієнти категорій пацієнтів. Водночас у 2019 році сімейні лікарі, терапевти та педіатри зможуть набирати більше пацієнтів, однак за них держава платитиме менше.

Джерело: https://dt.ua/UKRAINE/dogovori-z-nacsluzhboyu-zdorovya-uklali-110-privatnih-klinik-298255_.html

Теги: , , ,


Українська медична спілка © 2016