Укр. Рос.
 

Богомолець про медреформу: Закон № 6327 призведе до закриття лікарень і скорочення лікарів

46216105

За словами голови Комітету з питань охорони здоров’я Ольги Богомолець, Закон №6327 – це не реформа, він не передбачає підвищення зарплат лікарям, як і конкретного плану, за яким медицина стане доступною та якісною.Ця реформа не поверне довіру українців до медиків. Слова О. Богомолець передає інтернет-видання “Цензор.НЕТ”.

“Лікарів перетворюють на робітників. Тобто лікар, дивлячись на пацієнта, буде думати, скільки і де він повинен заробити, щоб вижити. І така ситуація є неприпустимою, зокрема щодо лікарів-інфекціоністів. Тому що, якщо ніхто не отруїться, то лікарю доведеться звільнятися. Тому система повністю знищує, по-перше, гуманне ставлення до людини. По-друге, в Україні виділяється недостатньо грошей на медицину “, – пояснила Богомолець.

Вона уточнила, що сьогодні Україна виділяє на охорону здоров’я лише 2,07% ВВП, а в США, наприклад, на медицину виділяють 18%.

“Тому цей Закон, №6327, який уряд називає реформою, призведе до закриття лікарень, до скорочення лікарів і до недоступності для людей високопрофесійної та якісної медичної допомоги – лікування інфарктів, інсультів, реабілітація, заміна суглобів, операції на очах і все те, що зробить ваш сімейний лікар “, – зазначила Богомолець.

Джерело: https://censor.net.ua/n459383

Теги: ,

Українська медична спілка © 2016