Укр. Рос.
 

Богомолець назвала медичну реформу антиукраїнською

065241d-bogomolets

Народний депутат, голова комітету ВР з питань охорони здоров’я Ольга Богомолец вважає, що українці найближчим часом можуть лишитися без високоспеціалізованої медичної допомоги. Про це вона написала у Фейсбуці: “У випадку прийняття парламентом антиукраїнського законопроекту, гучно названого “медичною реформою”, хронічно та важко хворі люди будуть цинічно позбавлені можливості безкоштовного потрапляння в спеціалізовані лікарні і лікування, яке до цього їм хоча б частково забезпечувала держава.

Тепер, щоб отримати безкоштовні високоспеціалізовані медичні послуги, їм доведеться місяцями чекати на консультації профільних фахівців або чекати потрапляння вже до реанімації – саме там, згідно нових правил, держава буде зобов’язана надати їм безоплатну допомогу.
А везти в цю реанімацію їх буде вже не швидка допомога, а “медичне таксі” з парамедиком , адже лікарів в швидких скоро не залишиться.

Це – цинічний та спланований геноцид українців, яких хочуть змусити продавати останнє майно, щоб не померти та продовжити собі чи своїм дітям життя.

Я буду продовжувати боротися, щоб не допустити прийняття цього антиукраїнського законопроекту. Держава має забезпечувати безоплатне лікування всіх своїх громадян, незалежно від того, є в них гроші, чи немає. Інакше вона не держава!”

Вона назвала медреформу зловісним експериментом над українцями.

“Справжня реформа і законопроекти – 2409а і 7065 – про державні гарантії і про введення обов’язкового медичного страхування – знаходяться у Верховній Раді. – Пише Богомолець. – Вони передбачають рівний доступ громадян до медичних послуг і прозору систему фінансування медицини.

Подібні системи діють в багатьох розвинених країнах світу, і я буду добиватися реальної реформи охорони здоров’я”

Теги: ,

Українська медична спілка © 2016