Укр. Рос.
 

Безкоштовна медицина в нашій країні – це брехня, – Супрун

1477924874-9810-suprun

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун жорстко розкритикувала існуючу ситуацію в охороні здоров’я. Вона сподівається, що реформа в медицині буде проголосована 6 червня. Про це вона написала на своїй офіційній сторінці в соцмережі “Фейсбук”:

“В Україні є велика проблема – ми брешемо. Ми говоримо, що медицина безкоштовна, а вона не така. Ми всі платимо за все, від самого початку, коли заходимо в лікарню.

Замість того, щоб брехати, що ми маємо безоплатну медицину, говорімо правду. Кошти, які виділяються зараз з державного бюджету, використовуються неефективно.

Ми пропонуємо систему, де кожен з нас має гарантовано первинну, екстренну і паліативну допомогу безкоштовно. Послуги вторинної і третинної ланки будуть оплачуватися частково державою, частково – громадянами. Для тих, хто не зможе оплачувати, будуть діяти субсидії, соціальні програми.

Ми маємо перестати собі брехати і говорити правду. Ми мусимо створити систему, де люди відчувають, що держава про них дбає і дає фінансові гарантії.

Сьогодні Національна рада реформ / National Reforms Council підтримала реформу медицини та рекомендувала Верховній Раді України визначити пацієнтські законопроекти як невідкладні!

Маємо надію, що 6 червня Верховна Рада проголосує за внесення законопроектів, що мають запустити медичну реформу в країні, у порядок денний, і їх ухвалять вже до кінця цієї сесії”.

Теги: ,

Українська медична спілка © 2016